Książka - Poduszki i podgłówki. Szycie i zdobienie krok po kroku
- Kto z nas nie lubi wygody? A jeśli idzie ona w parze z elegancją, to czego chcieć więcej? Miękkie, uwielbiane przez dzieci i dorosłych, piękne i odświeżające wygląd wnętrza. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Mowa, oczywiście, o poduszkach.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 300,00 zł

Książka - Poduszki i podgłówki. Szycie i zdobienie krok po kroku
Kto z nas nie lubi wygody? A jeśli idzie ona w parze z elegancją, to czego chcieć więcej? Miękkie, uwielbiane przez dzieci i dorosłych, piękne i odświeżające wygląd wnętrza. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Mowa, oczywiście, o poduszkach.
Odrobina czasu, pracy i będziemy mogli cieszyć oczy nowym wizerunkiem pokoju, sypialni czy salonu.
Ażurowe, haftowane, w paski, kwiaty, z guzikami, troczkami i kokardami - każda samodzielnie uszyta poduszka lub poszewka będzie oryginalna ozdobą. Wszystkie etapy szycia poduszek i podgłówków szczegółowo opisano i sfotografowano.
Książka dla każdego, kto lubi niebanalne dekoracje wnętrz i... przytulanki!
Więcej informacji w zakładce "Szczegółowe dane"
Producent
Dane książki
Autor
Agnieszka Bojrakowska-Przeniosło
ISBN
Niepowtarzalny dziesięciocyfrowy, a od 01.01.2007 13-cyfrowy identyfikator książki
978-83-7243-953-6
Oprawa
Oprawa miękka
(o. klejona z elastycznymi okładzinami)
Ilość stron
80
Wydawnictwo
READ ME
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię